جوایز اسکار 2021 در حال حاضر اتفاق می افتد و در صورتی که تماشا نکنید ، لیست معرفی شده را با اعلام برندگان به روز می کنیم

برندگان در برجسته می شوند قرمز.

بهترین عکس
“پدر”
“یهودا و مسیح سیاه”
“مانک”
“Minari”
“Nomadland”
“زن جوان امیدوار کننده”
“صدای فلز”
“دادگاه شیکاگو 7”

بهترین کارگردان
توماس وینتربرگ (“دور دیگری”)
دیوید فینچر (“مانک”)
لی آیزاک چونگ (“میناری”)
کلوئی ژائو (“Nomadland”)
زمرد فنل (“زن جوان امیدوار کننده”)

بهترین بازیگر مرد
ریز احمد (“صدای فلز”)
چادویک بوسمن (“ته سیاه Ma Rainey”)
آنتونی هاپکینز (“پدر”)
گری اولدمن (“مانک”)
استیون یون (“میناری”)

بهترین بازیگر زن
ویولا دیویس (“ته سیاه Ma Rainey”)
Andra Day (“ایالات متحده در برابر بیلی تعطیلات”)
ونسا کربی (“تکه های یک زن”)
Frances McDormand (“Nomadland”)
کری مولیگان (“زن جوان امیدوار کننده”)

فیلم پیشنهادی  بررسی Snowpiercer - TV Revisit ژانرها را برای سرگرمی وحشی مخلوط می کند

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
ساکا بارون کوهن (“دادگاه شیکاگو 7”)
دانیل کالوویا (“یهودا و مسیح سیاه”)
لسلی اودوم جونیور (“یک شب در میامی”)
Paul Raci (“صدای فلز”)
لیکیت استنفیلد (“یهودا و مسیح سیاه”)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن
ماریا باکالوا (“Borat Moviefilm متعاقب آن”)
گلن کلوز (“Hillbilly Elegy”)
اولیویا کلمن (“پدر”)
آماندا سیفرید (“مانک”)
یون یو جونگ (“میناری”)

بهترین فیلمنامه اقتباسی
ساکا بارون کوهن و هم نویسندگان (“Borat Moviefilm متعاقب آن”)
فلوریان زلر و کریستوفر همپتون (“پدر”)
کلوئی ژائو (“Nomadland”)
قدرت های کمپ (“یک شب در میامی”)
رامین بحرانی (“ببر سفید”)

بهترین فیلمنامه اصلی
ویل برسون ، شاکا کینگ ، کیت لوکاس و کنی لوکاس (“یهودا و مسیح سیاه”)
لی آیزاک چونگ (“میناری”)
زمرد فنل (“زن جوان امیدوار کننده”)
درک سیانفرانس ، آبراهام ماردر ، داریوش ماردر (“صدای فلز”)
آرون سورکین (“دادگاه شیکاگو 7”)

فیلم پیشنهادی  جورج سنت پیر به عنوان Batroc The Leaper در مجموعه عکسهای جدید "Falcon & the Winter Soldier" بازگشت

بهترین ویژگی متحرک
“به بعد”
“روی ماه”
Shaun the Sheep: Farmageddon”
“روح”
“Wolfwalkers”

بهترین فیلم بلند بین المللی
“دور دیگر”
“روزهای بهتر”
“جمعی”
“مردی که پوست خود را فروخت”
“Quo Vadis ، Aida؟”

بهترین مستند
“جمعی”
“Crip Camp”
“عامل مول”
“معلم هشت پا من”
“زمان”

بهترین فیلمبرداری
شان بابیت (“یهودا و مسیح سیاه”)
اریک Messerschmidt (“مانک”)
داریوش ولسکی (“اخبار جهان”)
جوشوا جیمز ریچاردز (“Nomadland”)
Phedon Papamichael (“دادگاه شیکاگو 7”)

بهترین طراحی لباس
“اما”
“ته مشکی Ma Rainey”
“مانک”
“مولان”
“پینوکیو”

بهترین تدوین فیلم
“پدر”
“Nomadland”
“زن جوان امیدوار کننده”
“صدای فلز”
“دادگاه شیکاگو 7”

بهترین آرایش و مدل مو
“اما”
“Hillbilly Elegy”
“ته مشکی Ma Rainey”
“مانک”
“پینوکیو”

بهترین امتیاز اصلی
“Da 5 Bloods”
“مانک”
“Minari”
“اخبار جهان”
“روح”

بهترین آهنگ اصلی
“برای تو بجنگ” از “یهودا و مسیح سیاه”
“صدای من را بشنو” از “دادگاه شیکاگو 7”
“Husavik” از “مسابقه آهنگ یوروویژن: داستان حماسه آتش”
“lo Sì (دیده شده)” از “زندگی پیش رو (La Vita Davanti a Se)”
“حالا صحبت کن” از “یک شب در میامی”

فیلم پیشنهادی  Sarah and Zachary Ray Sherman's YOUNG HEARTS Gets a Trailer

بهترین طراحی تولید
“پدر”
“ته مشکی Ma Rainey”
“مانک”
“اخبار جهان”
“اصول”

بهترین صدا
“تازی”
“مانک”
“اخبار جهان”
“روح”
“صدای فلز”

بهترین جلوه های بصری
“عشق و هیولا”
“آسمان نیمه شب”
“مولان”
“ایوان یک و تنها”
“اصول”

بهترین مستند (موضوع کوتاه)
“کولت”
“کنسرتو مکالمه است”
“تقسیم نشوید”
“بخش گرسنگی”
“آهنگ عشق برای لاتاشا”

بهترین فیلم کوتاه (انیمیشن)
“Burrow”
“نابغه لوکی”
“اگر اتفاقی بیفتد دوستت دارم”
“اپرا”
“بله-مردم”

بهترین فیلم کوتاه (اکشن زنده)
“احساس کردن”
“اتاق نامه”
“حال”
“دو غریبه دور”
“چشم سفید”

پاسخی بگذارید